Średnio 12.342 zł rocznie więcej w kasie Twojego Urzędu

Wdróż System Obiegu Dokumentów SOD 365.
Przekonaj się o korzyściach, jakie z tego płyną!

Kluczowe funkcje systemu SOD 365

INTEGRACJA Z ePUAP

Pobieraj wiadomości, wnioski, deklaracje, informacje bezpośrednio z ePUAPu jednym kliknięciem i bez logowania.

KALENDARZ

Zarządzanie zadaniami swoimi oraz zespołu. W jednym miejscu dostęp do informacji o pismach, sprawach, zastępstwach.

KANCELARIA

Wysyłaj i odbieraj pisma kierowane do urzędu pocztą i internetowo (e-mail, ePUAP, EBO). Nadawanie numeru jednym kliknięciem. System uporządkuje pisma, automatycznie zaadresuje koperty i pobierze elektroniczne zwrotki doręczenia.

REJESTRY I WYDRUKI

Tworzenie dowolnych rejestrów zgodnie z instrukcją kancelaryjną. System automatycznie wygeneruje rejestr korespondencji pism przychodzących lub wychodzących dla dowolnego okresu.

Krótki przewodnik po systemie

Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z urzędnikami, by zrozumieć ich codzienne problemy, z jakimi borykają się w pracy. Tak powstał System Obiegu Dokumentów, który usprawnia pracę urzędu. Przygotowany przez urzędników dla urzędników. Umożliwia łatwy obieg dokumentów między jednostkami urzędu oraz prowadzenie archiwum pism. Bez problemu można odnaleźć dokument sprzed 10 lat! Poza tym system daje możliwość bieżącego, sprawnego i wygodnego monitorowania pracy urzędu oraz każdego pracownika osobno – praktycznie z każdego miejsca i w każdym momencie.

Tworzone w systemie zestawienia pokazują np. czy dana sprawa jest prowadzona w sposób prawidłowy, a terminy nie są przekraczane. Informuje również, którzy pracownicy mają za dużo spraw, a którym można zlecić dodatkowe obowiązki.

SOD365 sygnalizuje też np. prowadzącym daną sprawę osobom, że kończy się czas jej rozpatrzenia. Rozwiązanie to znacznie ułatwia kontrolę zarządczą. Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Ma też wiele funkcji ułatwiających codzienną pracę, takich jak: kalendarz, zestawienie zadań, zastępstw czy urlopów.

SOD365 to platforma, która dzięki licznym funkcjom i integracjom pozwala Ci zapanować nad każdym elementem pracy urzędu z jednego intuicyjnego i prostego w obsłudze panelu.

Wdrażamy SOD 365 krok po kroku

Nowatorskie i sprawdzone rozwiązania zastosowane w Elektronicznym Obiegu Dokumentów SOD 365 pozwalają naszym programistom wdrożyć system w niecały miesiąc.
Tak wygląda cały proces...

Pierwszy kontakt

Wyślij nam maila, wypełnij formularz lub zadzwoń. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić potrzeby i umówić spotkanie.

Wstępna konsultacja

Nasz konsultant zaproponuje termin prezentacji produktu, np. w siedzibie urzędu lub online, jeśli wolisz. Po spotkaniu dostaniesz dostęp do demonstracyjnej wersji SOD 365 do testów wewnętrznych w zespole. Ta sama wersja stanie się pełną po podpisaniu umowy.

Podpisanie umowy

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, która sprecyzuje warunki abonamentu lub licencji oraz szczegóły asysty technicznej. Z chwilą podpisania umowy bierzemy odpowiedzialność za Twoje dane i za poprawność działania systemu.

Wdrożenie systemu

Wdrożenie jest podzielone na dwa etapy. W pierwszym nasz wdrożeniowiec poprosi Cię o przygotowanie 2 dokumentów (strukturę organizacyjną oraz aktualną listę pracowników) w celu odwzorowania pełnej struktury organizacyjnej urzędu. W drugim etapie Ty i Twój zespół otrzymacie do testów spersonalizowany system, by sprawdzić funkcjonalność oraz zasugerować ewentualne zmiany. Cały proces wdrożenia zamyka podpisanie protokołu odbioru i wyczyszczenia bazy z testowych danych.

Wsparcie techniczne

Nasza współpraca nie kończy się na wdrożeniu – zaczyna obowiązywać wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Jeśli w trakcie użytkowania SOD 365 okaże się, że gdzieś wkradł się błąd, usuniemy go jak najszybciej. Oczywiście bezpłatnie. Dodatkowo zachęcamy do kontaktu z nami przez chat online, telefonicznie lub mailowo. W krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na pytanie lub pomoc w rozwiązaniu problemu.

Zamów wersję demonstracyjną systemu SOD 365
Wypełnij formularz:


Logotypy unijne

Wydatek finansowany z projektu „Automatyzacja procesu świadczenia 3 usług w firmie Netkoncept.com”, który jest realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie umowy nr RPOP.02.01.02-16-0054/16-00.